FSS Skirace 2020

L Ä H T Ö L I S T A

© IF Femman

Kilpailun sarjat: D21; H16; D16; H21
Nr Namn Förening Startid
D21Damer / Naiset 3 km
101Andrea JulinIF Minken13:00:00
102Amanda NyforsIf Brahe13:00:00
103Heidi KuuttinenIF Minken13:00:00
104Jennifer AntellIF Femman13:00:00
105Hennariikka RahkolaVantaan Hiihtoseura13:00:00
106Linnea KällbackaVörå IF13:00:00
107Josephine SundqvistIF Femman13:00:00
108Sanni RäisänenSki Jyväskylä13:00:00
109Jennie LindvallIF Minken13:00:00
110Linnea BackmanIF Femman13:00:00
111Rebecca LönnqvistPargas IF13:00:00
112Felicia KrookNärpes Kraft Skidförening13:00:00
113Anni LindroosPargas IF13:00:00
114Julia HägerIF Minken13:00:00
115Hanna RayIK Falken13:00:00
116Sandra JordmanNorrvalla Ski Team13:00:00
117Tilde NiemeläIF Femman13:00:00
118Cecilia BackOravais IF13:00:00
119linnea henrikssonIF Femman13:00:00
120Frida HäggkvistNärpes Kraft Skidförening13:00:00
121Anna-Kajsa LallIF Femman13:00:00
Sarjaluettelo
H16Herrar / Miehet -16 3 km
141Sander WikblomIF Minken13:03:00
142Mico SjölundIf Brahe13:03:00
143Topias VuorelaIF Minken13:03:00
144Iivar HäggmanVörå IF13:03:00
145Isak LiljeqvistIK Falken13:03:00
146Melker WikblomIF Minken13:03:00
147Hampus BerglundVörå IF13:03:00
Sarjaluettelo
D16Damer / Naiset - 16 3 km
131Felicia GranholmVörå IF13:03:00
132Olivia KumaraNorrvalla Ski Team13:03:00
133Linda HyötyIF Femman13:03:00
134Ellinor HalonenNärpes Kraft Skidförening13:03:00
135Agnes LiljeqvistIK Falken13:03:00
136Wilma HjerpeNorrvalla Ski Team13:03:00
137Emelie HägglundBorgå Akilles13:03:00
138Alva SvenlinIf Åsarna13:03:00
139Ida FinjordAlta IF/Team Skigo13:03:00
Sarjaluettelo
H21Herrar / Miehet 4.5 km
151Alex SvartsjöIF Femman13:30:00
152Remi LindholmIF Minken13:30:00
153Christian HildénIF Femman13:30:00
154Benjamin SundqvistIF Minken13:30:00
155Anton DamlinNorrvalla Ski Team13:30:00
156Antti KartanoIlmojoen Kisailijat13:30:00
157Casper HjerpeNorrvalla Ski Team13:30:00
158Hannes HolmbackIF Femman13:30:00
159Mikael EklundVörå IF13:30:00
160Elliot FjeldkåsaEHS13:30:00
161Christian GrannasVörå IF13:30:00
162Viktor MäenpääTeam Nordic Athlete13:30:00
163Aaron HäggmanVörå IF13:30:00
164Oliver RuskNorrvalla Ski Team13:30:00
165Niko KoskelaIlmajoen Kisailijat13:30:00
166Eric StorvallIF Åsarna13:30:00
167Jakob EhrsVörå IF13:30:00
168Lukas KuuttinenNärpes Kraft Skidförening13:30:00
169Jesper WestMalax if13:30:00
170Petteri MattilaNorrvalla Ski Team13:30:00
171Jonatan LindqvistIF Minken13:30:00
172Alexander StåhlbergNorrvalla Ski Team13:30:00
173Hans MäenpääTeam Nordic Athlete13:30:00
174Simen FinjordAlta IF/Team Skigo13:30:00
175Patrick TallbäckIF Femman13:30:00
176Kalle ParantainenIF Minken13:30:00
177Petrus GenasVaasan Hiihtäjät13:30:00
178Benjamin HolmgrenIf Sibbo-Vargarna13:30:00
179Kasper LönnbäckIF Minken13:30:00
180Robin MäenpääTeam Nordic Athlete13:30:00
181Santeri LeikasNorrvalla Ski Team13:30:00
182Lucas FinskasIF Femman13:30:00
183Thomas GranholmVörå IF13:30:00
184Emil SundellIF Femman13:30:00
Sarjaluettelo